studio Oli ola

aneb jak jsme o sebe pečovaly

7. 05. 2018 | Alex

Tak to byla krása. 6.4.2018. Datum, které si na dlouho zapamatujeme a které bude ještě dlouho rezonovat v naší mysli.

Den, kdy jsme se po několika dlouhých měsících plných práce a nezastavení se, konečně zastavily a daly si báječnou odměnu ve formě kosmetické péče. Po dlouhé zimě bylo pro nás důležité zase vylézt z ulity a postarat se o sebe jak nejlépe umíme 🙂

To Vám bylo tak krásné (to starání se), že to s Vámi musíme sdílet 🙂

Takže pokud jezdíte aspoň jednou za čas do Prahy… doporučujeme si najít studio OliOla a zastavit se u nich.

Studio je tedy trošku mimo centrum pražské, nicméně o to víc nás baví, překvapuje a rozradostňuje, že jsou tak oblíbení. A že si nacházejí své klienty také mezi známými osobnostmi a ty pak prezentují přírodní kosmetiku dál a dál. No není to nádhera? 

OliOla se specializují na vlasy, kosmetiku, pedikúru a manikúru. No prostě boží. Cokoli si usmyslíte přírodního, tak Vám to splní. A také mnohem víc. Zároveň se ve studiu opravdu setkáte s odborníky na slovo vzatými, tudíž Vám velmi dobře poradí a můžete se spolehnout, že Vám vyberou produkt přímo na míru.

A co víc? Paní majitelka studia byla studentkou naší Školy přírodní kosmetiky, a tak jsme se seznámily. Ona nám předává své úžasné znalosti a nadšení a my zase jí to svoje. A od té doby už to jede. Vzájemná inspirace a spolupráce v tom nejmilejším slova smyslu. Dělá nám obrovskou radost pozorovat nádherný rozvoj takovéto krásné oázy, do které jsme se okamžitě zaláskovaly.

Když na nás v dubnu přišel jarní detox a takové to probuzení se ze zimní letargie, tak bylo naprosto jasné na koho se v oblasti krásy obrátit. A tak se tedy jelo do Prahy… se opečovat.

Domluvily jsme si opečovávání s názvem InLight kompletní péče o obličej a dekolt 75min. No a to byla naprostá bomba. Bára Blahůšková je výtečnou kosmetičkou působící v tomto studiu. Energická zrzka s tím nejmilejším úsměvem s dobrým srdcem. No prostě radost pozorovat, jak moc jí baví její práce.

Prostě a jednoduše jsme se na ošetření neskutečně těšily. A to také z toho důvodu, že ve studiu pracují výhradně s BIO kosmetikou a s kosmetikou té nejvyšší kvality. Což je podle nás v péči o pleť opravdu jenom kosmetika InLight a o vlasy zase vede kosmetika OWAY, se kterou pracují.

O značce InLight jsme se dověděly právě skrze paní majitelku Oli. Tak nádherně nám o této značce vyprávěla, že i my, které si téměř vše kosmetické vyrábíme samy, jsme prostě podlehly. A uvědomily si, že opravdu není nic lepšího. A když jsme zjistily, že to, co používáme od InLight doma, můžeme nechat nanášet na pleť odborníka ve sledu takovém, který byl stanovem přímo firmou InLight, tak jsme to prostě musely vyzkoušet. Teď budeme muset asi jezdit pravidelně – protože je to bombózní! 

A tak nás ten den čekalo 75 minut blaha v nebi. A opravdu to tak bylo. Neskutečně krásný rituál pro sebe začal už ráno, kdy jsme si plně užívaly cestu do Prahy a byly plně zaneprázdněné povídáním, pozorováním krajiny a úplným vypnutím mozku, který často jede na tisíc procent.

A pak jsme přijely do studia – vždy to tam krásně voní, všichni se tam usmívají a jsou úžasně příjemní. Pak jsem si já šla lehnout na lehátko do Barčina království v prvním patře. Klidná hudba, přírodní vůně a absolutně dokonalá péče o celý obličej a dekolt. Masáž, příjemné produkty InLight a bylo to prostě nepopsatelné.

Modlila jsem se, aby to nikdy neskončilo. Bylo to opravdu krásné poděkování svému tělu za náročnou zimu a náročné měsíce. A jak jsem potom zářila. To byla opravdu energetická šlupka pro tělo i duši. 

Obě jsme si neskutečně užily celé toto ošetření a ještě dnes, měsíc po něm, z něj čerpáme pozitivní energii, motivaci a naladění. Ano, bylo to ošetření na fyzické úrovni, nicméně jeho benefity se projevují mnohem hlouběji – v duši. 

Nejdůležitější na tomto očistném rituálu vlastně ale stejně bylo, že jsme se rozhodly pro sebe něco dobrého udělat. To vědomé rozhodnutí, že si za to stojíte. Že investujete svůj čas, peníze a pozornost někam, kde Vám to tělo vrátí. Důkazy lásky sobě samému jsou mám pocit neustále nedostatkové zboží. Když si ale lásku dopřejete a uvědomíte si, že své tělo doopravdy milujete… pak to jede.  

Každý z nás by jednou za čas – minimálně jednou do měsíce, měl udělat něco příjemného pro svou tělesnou schránku, která pro něj pracuje neustále… každý den bez ustání, bez vypovězení.

Každopádně boží informací je, že dnes již jsou v České republice místa, kde o sebe můžete pečovat a nemusíte se bát o kvalitu ingrediencí. Já několik let nechodila na kosmetickou péči nikam – a víte proč? Protože nebylo kam. Když jsem se chtěla obloukem vyhýbat věcem jako jsou pegy, parabeny a ostatní chemie, tak prostě nebylo kam. A dnes! Wow! Takové OliOla… láska, kterou si mé tělo opravdu oblíbilo.

Po ošetření jsme si ještě v poklidné atmosféře popovídaly s paní majitelkou, vyfotily se s naší star Barčou, nakoupily nášup produktů pro domácí péči, dostaly nějaké ochutnávkové kosmetické věcičky na zkoušku, hydratovaly po ošetření pokožku pěknou dávkou vody s citrónem a blaženě odešly rozdávat radost do světa. A usmívaly se od ucha k uchu.

Základem spokojené planety jsou spokojení a naplnění lidé 🙂 Děkujeme, OliOla, že děláte svět krásnějším a lidičky spokojenějšími. 

Pro více informací: www.oliola.cz