sebelásková směs esenciálních olejů

aneb to se hodí vždycky

 07. 10. 2019 | Alex

Tato sebelásková směs je prostě pohlazením po duši a prostě a jednoduše nádhernou záležitostí, která pomůže pohladit úplně každou duši, co pohlazení potřebuje. Je to ideální pomocník, jak rychle a efektivně vyživit to, co vyživeno být potřebuje. 

Tak tedy rychle na to, abychom mohli sytit své dušičky.

Recept Sebelásková směs esenciálních olejů: 

10 kapek Palmorůžové (Cymbopogon martinii)

10 kapek Neroli (Citrus aurantium var amara)

8 kapek Pačuli (Pogostemon cablin)

10 kapek Ylang ylang (Cananga odorata)

6 kapek Růže (Rosa damascena)

Ideální je tuto směs dát do 200 ml nosného oleje. 

Tato směs evokuje klid, přijetí sebe sama a lásku. Palmorůžová podporuje klid v duši. Neroli může být nesmírně antidepresivní a obecně pomáhá v oblasti psychiky. Růže patří do směsí týkající se lásky, stejně jako ylang ylang a pačuli – ta dodává směsi naprosto jasný směr a nádhernou stabilitu.

Tato směs je mojí osvěčenou záležitostí a dopřát si ji do pleťového oleje dvakrát denně je prostě luxusní záležitost. Vůně  patří do našich dnů a tato určitě právě v tuto roční dobu, kdy potřebujeme trošku víc návratu domů, návratu k sobě. Mým oblíbeným rituálem s touto vůní je potřít si třetí oko pár kapičkami této směsi v rostlinném oleji. Ráno při meditacích nebo jen tak si potřu prostor mezi očima tímto olejíčkem a dějí se zázraky, jsem tak nějak víc napojená sama na sebe a vše v životě dává větší smysl. Skvělou směsí je také směs proti negativním energiím, kterou jsem pro Vás přichystala v tomto článku

Tuto božskou směs nejraději používám jako koupelový olej, ale také jako pleťový olej, nicméně žádné meze v jejím použití neexistují – najděte si tu svou vlastní cestu k tomuto božskému olejíčku.

Určitě existuje spousta dalších způsobů, jak tuto božskou směs využít. Každopádně si ji určitě vyrobte, protože je nádherná a má obrovskou sílu vytvořit božské zázemí plné lásky pro Vaše tělo, duši i mysl. Tak krásné momenty s touto vůní a nádherný život s vůněmi obecně. Nádherné vůně, které tvoří s nádhernou energíí, naleznete také na Dary Země

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU