fruit pigmented prodlužující řasenka dark chocolate

aneb to je teda jedna z těch největších jízd

 18. 11. 2019 | Alex

Chocolate Mascara 100 % Pure. Ano, zamilovala jsem se! A jak! No to snad není ani možné! 🙂 Jedna naše skvělá studentka Školy přírodní kosmetiky přinesla na kurz Dekorativní kosmetiky tento bonbónek, tuhle lahůdku a bez ní už teď samozřejmě nemůžu existovat! Děkuju, Terezko! Vůně čokolády snoubící se s vyživením řas na té nejvyšší úrovni, dokonalé složení a skvělá tekutá konzistence! Pojďte si tedy poslechnout tento příběh a moje doporučení! 🙂 

100% PURE® Fruit Pigmented® přírodní dekorativní kosmetika je barvená ovocem, zeleninou, čajem a dalšími rostlinnými pigmenty, které obsahují obrovské množství vitamínů, antioxidantů a dalších zdravých fytoživin zlepšující zdraví pokožky.

Nepoužívají syntetická barviva, minerální pigmenty – oxidy železa, které by mohly obsahovat škodlivý uhelný dehet, olovo, rtuť a další těžké kovy, ani karmín, červené barvivo, které se získává z vysušených těl samiček hmyzu Dactylopius Coccus. A POZOR TO JE VÁŽNĚ VZÁCNÉ, ČASTO I ZNAČKY PŘÍRODNÍ KOSMETIKY POUŽÍVAJÍ NE UPLNĚ KOŠÉR BARVIVO DO RTĚNEK.

POPIS ŘASENKY CHOCOLATE MASCARA 100 % PURE

Odstín Dark Chocolate: tmavý, čokoládově-hnědý. To je báječné, nemám na své světlé řasy ráda přímo černou barvu.

Přírodní řasenka prodlouží, oddělí a zvýrazní řasy a dodá jim krásně lesklý vzhled pomocí ovocných pigmentů a pigmentů z černého čaje. Řasy vyživí Provitamín B5, vitamín E, ovesné a pšeničné proteiny. Jemné, zcela přírodní složení je vhodné pro každého, nevadí kontaktním čočkám ani citlivým očím. Nerozmazává se, nezpůsobuje šmouhy.

POUŽITÍ

Natočte si řasy, poté aplikujte řasenku od kořínků až ke konečkům. Během několika minut aplikujte na řasy druhou vrstvu. Pro dosažení Vámi požadovaného prodložení řas pokračujte aplikací další vrstvy.

SLOŽENÍ INCI (není vegan)

Camellia Sinensis (Organic Green Tea)* Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Cera Alba (Honey Beeswax), Camellia Sinensis (Black Tea) Leaf Extract, Theobroma Cacao (Cocoa Powder) Extract, Hydrolyzed Oat Protein (Oat Protein), Hydrolyzed Wheat Protein (Wheat Protein), Antothenic Acid (Pro-Vitamin B5), Fucus Vesiculosus (Seaweed Powder) Extract, Coconut Acid (Coconut Stearic Acid), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Pearl Powder (Pearl Powder), Oryza Sativa (Rice) Germ Powder, Coffea Arabica (Powdered Coffee Beans) Seed Extract, Mel (Lavender Honey), Origanum Vulgare (Oregano) Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, Hydrastis Canadensis (Goldenseal) Extract.

Složení, jak vidíte, je naprosto nádherné, nicméně není veganské, řasenka obsahuje včelí vosk. Nicméně také kakaové máslo, perlový prášek, med a taky například kávu. No prostě je to produkt, který byste chtěli sníst a ten efekt. No nádhera. 

Řasenky jsem už vyzkoušela různé druhy v přírodní variantě – Lily Lolo nebo třeba Zuii, ale tohle! Tohle je opravdu zázrak – vůňově i funkčně! 🙂 Od srdce moc doporučuji! Opravdu to stojí za to a opravdu si ten zážitek užijete, tak vzhůru do vánočních kosmetických nákupů. Pro podporu zdraví řas také doporučuji ricinový olej. A zde inspirace pro další dekorativní kosmetiku, kterou doporučuji.

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU