INHALAČNÍ TYČINKA ÚLEVA OD STRESU PŘED VÁNOCI

aneb jak si pomoct

 25. 11. 2019 | Alex

Tato inhalační tyčinka je tyčinkou, kterou používám vždy, když cítím, že na mě opravdu přichází stres nebo že nezvládám situaci, která se přede mnou otevírá. Je jednoduchá, skládá se ze tří ingrediencí a velmi rychle uleví od stavu, který není příjemný. 

Inhalační tyčinka úleva od stresu – Jak tedy na to? 

Nachystejte si:

1 inhalační tyčinku

éterický olej Růže damašská (Rosa x damascena)

éterický olej Kadidlo (Boswellia carteri)

éterický olej Levandule lékařská (Lavandula angustifolia)

Do inhalační tyčinky můžete nakapat až cca 30 kapek, já ale upřednostňuji trošku méně a případně pak přidat, když se nám to bude zdát málo. Pro tutu tyčinku vytvoříme vonnou kompozici následovně:

4 kapky éterický olej Růže damašská (Rosa x damascena)

4 kapky éterický olej Kadidlo (Boswellia carteri)

5 kapek éterický olej Levandule lékařská (Lavandula angustifolia)

Postup:

Nakapeme na filtr, uzavřeme a můžeme čichat. Doporučuji meditovat s touto tyčinkou nebo alespoň zavřít oči a párkrát se nadechnout. Opravdu si vytvořit čas sama pro sebe a jen tak být s vůní, která mě dokáže zklidnit a velmi jemně naladit na relaxování. Čichám k ní, když cítím potřebu a když toužím po úlevě. 

Do tyčinky taky pro zjemnění můžu přidat éterický olej Mandarinka červená, která dokáže zjemnit celou kompozici a vytáhnout krásné sladké tóny a rozjasnit naši náladu. Pokud vůní chceme dosáhnout zlepšení nálady, pak je mandarinka skvělým pomocníkem.

Vánoc se nebojte, Vánoce jsou krásným obdobím pro uvědomění si sebe sama a obdobím klidu. S touto inhalační tyčinkou Vám to půjde ještě o trošku víc. Tuto inhalační tyčinku Úleva od stresu můžete také používat v tandemu s relaxačním masážním olejem, který také najdete na našem blogu.

Nestresujte se, pokud nemusíte! Vánoce jsou o tom si je užít a ne je přežít! Je to o té kráse, která se odehrává venku a která se tvoří za okny. Ta nádhera života a radosti z něj. Prostě si užívejte přítomných okamžiků a buďte radostni. A pokud Vám to nepůjde jen tak samo, tak si hlavně nezapomeňte vyrobit báječnou inhalační tyčinku. 

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU