vonná směs pro oční okolí

aneb jak se s vráskami vůbec nepotkat

 09. 12. 2019 | Alex

Vonná směs pro oční okolí? Vrásky – oční okolí. Ano, to je často propojované slovní spojení. A já si moc přeju, abychom všichni měli nádherné oční okolí bez vrásek a bez potřeby chodit na různorodé operace a abychom měli víc času na to řešit opravdu důležité věci v našich životech a na naší planetě. Velmi tedy doporučuju oční olejíček si vytvořit a používat ho několikrát do týdne do očního okolí – a to i těm z nás, které jsou ve věku 25 let a výš – PREVENCE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ.

Takže pojďme si odtajnit, jaké esenciální oleje jsou vhodné pro péči o oční okolí. POZOR NIKDY ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM NEAPLIKOVAT DO OČÍ, OPRAVDU POUZE VMASÍROVÁVAT ŘEDĚNÉ ÉTERICKÉ OLEJE V ROSTLINNÝCH OLEJÍCH DO OČNÍHO OKOLÍ!

Vonná směs pro oční okolí? Svatá trojice péče o oční okolí je:

Slaměnka (Helichrysum italicum)

Santalové dřevo (Santalum sp.)

Pačuli (Pogostemon cablin)

Tyto tři éterické oleje, když společně prokombinujeme, tak docílíme naprosto dokonalého účinku. Doporučuju tyto tři dát do kávového macerátu v jojobě, který ještě podpoří energetiku očního okolí a velmi krásně rozproudí toto okolí. Taky doporučuju po vklepkávání tohoto očního oleje, ještě použít facial roller, což je skvělá záležitost pro práci s vráskami nebo pro jejich prevenci. Ale také je skvělý pro práci s opuchlými očními váčky. 

Směs:

20 ml jojobového oleje 

3 kapky Slaměnka (Helichrysum italicum)

3 kapky Santalové dřevo (Santalum sp.)

3 kapky Pačuli (Pogostemon cablin)

Roller mám já sama skvělý z gravitas.cz od značky Self. Asi na toto téma napíšu brzo nějaký článek, protože mě nepřestává fascinovat, je dokonalý.

Starejte se o svou pleť jakoby byla Vaše. Nikdy nezapomínejte na to, že Váš domov je jenom jeden a jak se o něj budeme dobře nebo špatně starat, to už záleží jenom na nás. Takže vleťme na skvělou péči o pleť, ona nám to velmi brzo oplatí. Sama na sobě zkouším a experimentuju se vším, co potkám a můžu říct, že opravdu pleť dokáže reagovat velmi rychle na změny k lepšímu ve stravě, ve spánku i ve fyzické péči o ni. Takže hup šup! Zde ještě i recept přímo na oční sérum z naší dílny. 

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU