recept inhalační tyčinka pro přepracované

aneb hodit se zpátky do energie

 13. 01. 2020 | Alex

Vyčerpání? Deprese? Přepracování? Ztráta smyslu života? Stres? To všechno je tu s námi často velmi přítomné. Práce je vyčerpávající, nároky expandují doma i v pracovním životě a my se máme tendenci ztrácet a pak zase nacházet. Nálož práce je často větší než dokážeme unést a prostě a jednoduše je toho hodně. Jak tedy na takovouto životní situaci, se kterou se jednoznačně každý jednou za čas můžeme potkat u sebe nebo u našich blízkých? Na všechny tyto životní zkušenosti je odpověď stejný – inhalační tyčinka pro přepracované.

Tato inhalační tyčinka je jedna z tisíce možností, jak pomocí vůní zlepšit svůj psychický stav a opravdu se zase v klidu nadechnout do příjemné nálady a pocitu. 

Recept Inhalační tyčinka pro přepracované:

10 kapek Levandule lékařské (Lavandula angustifolia)

5 kapek Růže damašské (Rosa x damascena)

10 kapek Pomeranče sladkého (Citrus aurantium var. dulce)

Tato receptura je velmi jednoduchá – a její tvorba ještě jednodušší. Stačí éterické oleje nakapat na bavlněný filtr inhalační tyčinky a vložit do obalu a pak už jen nosit neustále s sebou a v momentě, kdy přijde slabší chvilka, tak po tyčince sáhnout a využít jejích mocných schopností. Prostě dokonalost – jak říká jedna skvělá aromaterapeutka – je to takový aromaterapeut v kapse. Já bez inhalační tyčinky už skoro ani nevycházím z domu, je prostě mým věčným společníkem a myslím si, že mnoho z nás ji ocení. 

Častá otázka je, kde se dá inhalační tyčinka koupit, odpověď je zde

Přepracovanost taky ale vyžaduje moment zastavení, moment prozření, že opravdu potřebujeme chvíli čas jen na sebe, na dobré jídlo, na dobré přátele – prostě a jednoduše čas na to, být v klidu a tichosti sami se sebou – doporučuji tedy meditaci nad vůní, kterou jste si vyrobili.

Jděte do místnosti, kde je ticho a klid nebo někam do přírody, zavřete si oči a očichávejte tyčinku – uvidíte, jak se krásně zklidníte a zpřítomníte. Je to úžasná metoda, která opravdu ulevuje. A jedná se taky o metodu, která je zdarma a máme k ní přístup kdykoli cítíme potřebu. Takže je to taková nedocenitelná osobní terapie. 

Další naše recepty na inhalační tyčinky v dalších životních situacích můžete vyzkoušet zde

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU