recept lotion bar radost ze života

aneb po vaně promáznu se

 27. 01. 2020 | Alex

Recept Body Lotion – to je objev posledních let a je to věcička naprosto skvělá, kterou miluju a velmi ráda ji používám. Skvělá věc po sprše nebo po vaně a pro všechny lenochy, kteří nechtějí tělo mazat olejem nebo krémem a chtějí něco rychlého a plně efektivního. Takže blesková je samozřejmě i výroba a prostě je to celé bleskové a skvělé. A taky je to úžasný dárek pro všemožné události.

Takže pojďme si vytvořit takovou sebeláskovou lahůdku. Její příprava netrvá dlouho, naopak radost Vám může dělat velmi dlouho. Sama tuto věcičku využívám velmi ráda minimálně jedenkrát týdně a opravdu ji mám nastavenou jako rituál péče o sebe. 

Recept Lotion Bar Radost ze života:  

80 g kakaového másla

15 g bambuckého másla

5 g vosku

20 kapek Pomeranče sladkého (Citrus aurantium var. dulcis)

10 kapek Benzoe (Benzoe styrax)

Lahůdka, co? Budeme potřebovat silikonové formičky, do kterých tuto mňamku vylejeme poté, co rozehřejeme tuky na vodní lázni a pak dodáme “voňátka” a nakonec můžeme dozdobit třeba kousky různých bylinek. Necháme ztuhnout v lednici a pak používáme podle libosti a k vlastní radosti ideálně každý den po sprše. Recepturu můžeme samozřejmě doplnit dalšími lahodnostmi jako jsou například pleťové jíly, drcené bylinky nebo něco dalšího, co Vás napadne. Osobně mám taky velmi ráda masážní kostky od slovenské značky Ponio, která si se svými produkty vyloženě hraje. 

Vaše pokožka Vám opravdu v dlouhodobé perspektivě velmi poděkuje za používání těchto úžasných jednoduchých ingrediencí na své pokožce. Opravdu se o ni starejte a opravdu uvidíte výsledky. Takže na nic nečekejte a mazejte si vytvořit nejjednodušší produkt světa – lotion bar. Zapomínat na sebelásku se nevyplácí, tak na ni nezapomínejte, dopřávejte si jí celé plné doušky. Každý den, celý týden, 24 hodin denně. Pro každého z nás sebeláska znamená něco jiného a je důležité najít si ten svůj vlastní způsob – mě velmi pomáhá pečovat o svou pokožku. 

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU