recept na vlasový elixír

aneb výživa pro vlasy je potřeba

 03. 02. 2020 | Alex

O vlasy pečujeme často a dobře, ale někdy zapomínáme na jednu velmi důležitou věc, kterou zase dokonale dělají ženy v Indii, a tou je olejování vlasů a to pravidelné. Recept na přírodní vlasový elixír – je skvělá forma stylingu a péče o vlasy jako taková. Tudíž, pojďme si ukázat skvělý a jednoduchý recept na přírodní vlasový elixír na vlasy, který můžeme po maličkém množství každý den do vlasů aplikovat a uvidíte, že se všechno změní na kvalitě Vašich vlasů. 

Takovýto elixír může pomáhat s růstem vlasů, s problémem padání vlasů nebo třeba s lupů – je to takový multifunkční boží produkt. Mé doporučení zní pravidelně ho zařadit do své vlasové péče a nezapomínat na něj. 

A v čem jsou vlastně oleje jiné než pleťové krémy

Recept na Přírodní vlasový elixír:

5 ml ricinového oleje

5 ml olivového oleje

4 ml arganového oleje

5 ml jojobového oleje

3 kapky Eucalyptus globulus

3 kapky Rozmarýnu lékařského

3 kapky Máty peprné

3 kapky Citrónu

Olej v ideálním případě namícháme do pumpičkové lahvičky nebo do pipetové lahvičky. Používíme ho ideálně každý den jedenkrát, a to tak, že ho vmasírováváme do konečků vlasů, do vlasové pokožky – stačí třeba 10 kapek oleje, víc ne, aby vlasy ani pokožka nebyly příliš mastné. A pak do vlasů jemně namačkat a vetřít. V rámci dlouhodobého používání tohoto oleje bude pokožka i vlasy opečovávána na jedničku. 

Pravidelně vystavovat své vlasy rostlinným olejům v kombinaci s éterickými oleji je to nejlepší, co pro ně můžeme udělat. Opravdu jsem tomuto kouzlu propadla v momentě, kdy jsem objevila skvělý vlasový elixír od značky InLight.

Ten do svých vlasů aplikuji alespoň dvakrát týdně a jsem neskutečně spokojená s kvalitou vlasů a vším, co s tím souvisí. Zároveň tato novinka do Vaší beauty rutiny dodá nový život a nově objevenou lásku k vlasům, což vnímám jako nesmírné pozitivum, protože někdy přecejen máme tendenci na vlásky zapomínat.  Takže vemto recept na přírodní vlasový elixír, nachystejte si ingredience a šup do toho!

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU