recept na vlasový elixír

aneb výživa pro vlasy je potřeba

 03. 02. 2020 | Alex

O vlasy pečujeme často a dobře, ale často zapomínáme na jednu velmi důležitou věc, kterou zase dokonale dělají ženy v Indii, a tou je olejování vlasů a to pravidelné. Je to skvělá forma stylingu a péče o vlasy jako taková. Tudíž, pojďme si ukázat skvělý a jednoduchý recept na olej na vlasy, který můžeme po maličkém množství každý den do vlasů aplikovat a uvidíte, že se všechno změní na kvalitě Vašich vlasů. 

Takovýto elixír může pomáhat s růstem vlasů, s problémem padání vlasů nebo třeba lupů – je to takový multifunkční boží produkt. 

Recept:

5 ml ricinového oleje 

5 ml olivového oleje 

4 ml arganového oleje 

5 ml jojobového oleje 

3 kapky Eucalyptus globulus 

3 kapky Rozmarýnu lékařského 

3 kapky Máty peprné 

3 kapky Citrónu 

Olej v ideálním případě namícháme do pumpičkové lahvičky nebo do pipetové lahvičky. Používíme ho ideálně každý den jedenkrát, a to tak, že ho vmasírováváme do konečků vlasů, do vlasové pokožky – stačí třeba 10 kapek oleje, víc ne, aby vlasy ani pokožka nebyly příliš mastné. 

Pravidelně vystavovat své vlasy rostlinným olejům v kombinaci s éterickými oleji je to nejlepší, co pro ně můžeme udělat. Opravdu jsem tomuto kouzlu propadla v momentě, kdy jsem objevila skvělý vlasový elixír od značky InLight.

Ten do svých vlasů aplikuji alespoň dvakrát týdně a jsem neskutečně spokojená s kvalitou vlasů a vším, co s tím souvisí. 

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU