co to je face roller?

aneb miluju ho používat

 16. 03. 2020 | Alex

Co je to face roller? Jedná se o starobylý asijský nástroj pro péči o pleť, který v pokožce podporuje prokrvení, hloubkovou absorbci séra, oleje nebo krému do pokožky. 

Masážní váleček, který je vyroben z drahých kamenů a který doporučuji používat na pokožku pravidelně je opravdu blahodárným oživením pro zdraví kůže.

Já sama jsem si pořídila Face Roller Růženín Self. Pravidelným používáním rolleru své pokožce dopřejete jemnou lymfatickou masáž, která pomáhá eliminovat toxiny, snižuje otoky, zlepšuje krevní oběh a vyrovnává tón pleti. 

Zejména co se týče otoků, je face roller skvělým pomocníkem.

Růženín je jedním z nejkrásnějších magických kamenů. Pomáhá zmírnit napětí a stres v těle a připisují se mu vlastnosti podpory sebelásky u žen. Nesmíme zapomínat, že to jak se cítíme odráží i vzhled naší pleti.

Jaké jsou výhody pravidelného používání rolleru?

– Vylepšujete krevní oběh a tón pleti

– Vylepšujete elasticitu pokožky

– Podporujete lymfatickou drenáž

– Snižujete otoky a vrásky

– Zmenšujete tmavé kruhy pod očima

– Eliminujete toxiny z těla

– Tvarujete obličejové křivky

– Působí proti bolestem hlavy

– Zklidňuje zánět

– Hojí problematická místa

– Rozjasňuje pokožku

– Pomáhá s relaxací

Tip pro použití rolleru: 

Používejte Face Roller každý den a před použitím ho dejte na chvíli do mrazáku nebo ledničky. Studený kámen pak při masáži pleti krásně vypne pokožku a rozzáří ji. Menší konec je skělý obzvláště pod oční okolí.

Co je to face roller pro mě?

Pro mě osobně je použití rolleru naprosto relaxační záležitost. Tím, že je roller chladivý, tak ho radjěi používám v letních měsících, ale to už je otázka osobních preferencí. Každopádně je naprosto dokonalý a skvěle se hodí do běžné každodenní kosmetické rutiny. Roller používám poté, co nanesu pečující olejíček a už ho jen chci do pleti lépe vstřebat. Jedná se o skvělou kombinaci antistresového rituálu a pečujícího rituálu o pleť. 

Nemusíme roller používat každý den, ale je to skvělé obohacení pravidelného času v koupelně, a pokud nezapomínáte a máte rádi výzvy, tak určitě doporučuji vyzkoušet používat roller ráno i večer pravidelně po dobu alespoň 21 dní, uvidíte ty krásné změny. Ty mohou pramenit z toho, že používáte roller, ale zejména budou také ovlivněny tím, že si budete pravidelně věnovat čas a opečovávat se. Takže tedy vzhůru do péče o sebe! Není nic víc.

Milujte svou tvář, poděkuje Vám. Milujte to, jak vypadáte a to jaké jste. Co je to face roller v porovnání s tím, jak moc se můžeme mít rády tím, že o sebe budeme starat. Milujte samy sebe každý den před zrcadlem a pomocí face rolleru si uvědomujte nádherné kontury svého obličeje. Není nic hezčího než láska k tomu, jaké jsme a kým jsme. 

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU