Lesní Stezkou #4 O Sebelásce

Lesní Stezkou #4 O Sebelásce

Můj vztah k sebelásce. Co to pro mě znamená a jak se k tomuto krásnému tématu stavím. Přesahuji tematicky mnohem dál a jako obvykle se rozmluvím o všem možném, takže vlastně tématem je sebeláska a mnohem dál, až za obzor jáství. Sebeláska je koncept, který se mi v životě objevil před pár lety a od té doby se ho snažím propojovat do mého každodenního života a ukazovat sama sobě, proč je důležité se mít ráda.

Často se mi také dřív stávaly momenty, kdy při nedostatku sebelásky, jsem se dostávala do nepříjemných situací, do kterých jsem se dostávat nechtěla – je to takový skvělý barometr, ta sebeláska. Ukazuje nám, co a koho v životě chceme mít a co a koho v životě mít nechceme. Někdy nám to ukáže až zpětně, ale i to je nádherné a je to úžasné, že se díky tomuto konceptu můžeme učit poznávat sami sebe a rozeznávat naše potřeby. 

Sebeláska může být to, že si dáme pleťovou masku, sebeláskou ale může být i to, že řekneme ne na něco, co opravdu ze srdce ve svém životě nechceme. Má spoustu podob a ty společně v této epizodě prozkoumáme a ukážeme si jejich krásy. Pokud sebelásku jako koncept neznáte a teprve se ji chystáte prozkoumat, moc také doporučuji knihu od Lucky Kolaříkové Učebnice sebelásky, která je pro mě jednou z prvních knih, díky které jsem se do sebelásky opravdu naplno pustila. 

Přeji Vám tedy krásný a ničím nerušený poslech Lesní Stezkou #4 O Sebelásce. 

O ČEM JE TATO EPIZODA:

O tom, co je to sebeláska

O tom, proč je pro mě důležitá

O tom, jak jí vnímám

O tom, jak jsem se k ní dostala

O tom, co pro mě znamená

O tom, jak se se sebeláskou žije

O tom, co vše je SEBELÁSKA

Pohodlně se usaďte a poslechněte si tuto epizodu podcastu: