Lesní Stezkou #40 Kadeřnictví Zelená hlava

Lesní Stezkou #40 Kadeřnictví Zelená hlava

Zuzka je naprosto úžasná bytost, která hýbe olomouckým eko světem už dlouho. Vlastně byla u jeho zrodu a vlastně v něm pořád nádherně figuruje a posouvá ho dál. Je znalkyně a milovnice vlasů a milovnice přírodní péče o ně. A v tom se naprosto krásně shodujeme a já si ji pozvala do podcastu proto, aby Vám sdělila vše důležité týkající se vlasů. Také aby promluvila o různých tématech vlasů se týkajících, ve kterých je tak trošku hokej. Zaposlouchejte se do milého povídání o vlasech s přesahem do dalších témat.

Zuzana Burdějová

Narodená na Morave v roku 1983, vyrastená na Slovensku, strihať som začala v 15tich pre radosť a odvtedy ma to ešte nepustilo. Moja cesta k vlastnému salonu ale rozhodne nebola priama. Viedla cez hotelovú školu do Prahy, Anglicka, Francúzska a Dánska, k porodu mojej dcéry Sofie, nakoniec až sem. Bol to niekoľkoročný proces snenia a zapisovania si nápadov, ktorý sa zhmotnil v roku 2014 v krásné Olomouci.

Odmala som veľmi kreatívna a neposedná, potrebujem zmenu a stále sa učiť niečo nové, vtedy som vo svojom živle.

Považujem sa za ekoložku a evolucionárku.  Ponúkam alternatívy, ale nenútim ich. Každý máme svoju jedinečnú cestu a tu sa snažím rešpektovať.

Milujem život a ctím prazákladné hodnoty: slobodu, pravdu, lásku a mier.

Zelená hlava

Zelená hlava eco hair salon vznikla z touhy dělat věci jinak. Poctivě, šetrně, kvalitně a příjemně. A ekologicky. Není to póza, vtip ani trik. Je to naše každodenní realita.

Používáme šetrné barvy jedné z nejčistších a nejkvalitnějších profi vlasových značek NATULIQUE z Dánska a přírodní barvy na báze henny a bylin od české firmy VOONO.

Najdete u nás stáčenou eko drogerii od brněnské firmy TIERRA VERDE, stáčené šampony od olomoucké firmy CALTHA, nádherné kvalitní mýdla ONWA soap z Brna a také velmi oblíbené tuhé šampony, deodoranty a kondicionéry od slovenské firmy PONIO.
Přírodní, účinné a netestované na zvířatech.
Chceme lepší svět a snažíme se nabízet nové služby, nové myšlenky. Začínáme u sebe, v hlavě. A naše hlava je zelená.

Krásný poslech Lesní Stezkou #40 Kadeřnictví Zelená hlava.

O ČEM JE TATO EPIZODA?

O kadeřnictví Zelená hlava

Co barvení přírodními barvami

Henna a barvení s ní

Mýty a henna

Druhy hřebínků

Druhy šamponů

O péči o vlasy

Pohodlně se usaďte a poslechněte si tuto epizodu: