Lesní Stezkou #44 Meditace lásky

Meditace je v tuto chvíli něco, na co máme mnohem víc času než kdy předtím a co můžeme využít v našem každodenním životě tak, abychom se přiblížili víc k sobě a svému pravému já. Také můžeme meditací pomáhat lidem kolem nás a lidem na celé planetě, protože jsme schopni díky meditaci zvýšit vibrace ve společnosti. Zvýšíme tím samozřejmě i svoji energetiku a i svoji energii jako takovu. Vyzkoušejte, co se stane, když meditaci zařadíte každý den do svého běžného dne. Věřím, že začnete pozorovat zázraky. 

Připravila jsem si tedy pro Vás meditaci lásky, která doufám, bude sloužit právě k výše zmíněným účelům. Zde také ještě uvádím, proč já osobně medituju a jaké benefity mi meditace přináší. Pojďme do toho spolu – pojďme společně do meditace lásky. 

10 důvodů, proč pravidelně meditovat

1. Lepší spánek

2. Méně stresu

3. Vylepšený vztah k jídlu

4. Méně fyzické bolesti

5. Méně úzkosti

6. Více úsměvu

7. Více relaxace

8. Kvalitnější a ukotvenější vztahy

9. Plnění snů

10. Lepší vztah se sebou samotným

„Meditace je opravdu jediná lidská činnost, ve které se nesnažíte dostat někam jinam, ale prostě si dovolíte zůstat tam, kde jste, a takoví, jací jste. Je to hořká medicína, která se špatně polyká, když se vám nelíbí, kde jste a co se kolem vás děje, ale v takových případech je její užívání obzvlášť užitečné.“

– Jon Kabat-Zinn

“Redukujte zavazadla, která nosíte cestou životem. Uvědomte si, že vše, co nejste Vy, je zavazadlo. Mysl, smysly, představy, přání, předsudky, nespokojenost, stres – to všechno jsou zavazadla. Hoďte je brzy přes palubu, aby vaše cestování bylo snažší, bezpečnější a pohodlnější.”

– Sai Baba

O ČEM JE TATO EPIZODA?

– meditace lásky

– nádechy, výdechy

– bezpečné místo

– energie ze srdce

– energie pro nás

– energie pro naše blízké

– návrat k sobě

– záměr na další dny

Pohodlně se usaďte a poslechněte si Meditaci lásky :