péče o tělo, mysl a duši

Tento e-book vznikl jako vizuálně-meditační a pečující příručka pro všechny Bohyně tohoto světa.

Je plný inspirativních receptur a afirmací pro každodenní použití a nádherných fotek květin. 

Je to takový ostrůvek lásky pro Tebe, ke kterému se můžeš neustále vracet a užívat si chvil pro sebe. 

Mým největším přáním je, aby každá Bohyně věnovala sama sobě minimálně tolik péče, kolik věnuje své rodině a svým přátelům. 

Nechť jsou všechny Bohyně šťastné a krásné! Slovo afirmace pochází z latinského “posílit”. Jedná se o tvrzení, pomocí kterých můžeš přeprogramovat svoji mysl z negativního naladění na pozitivní. Afirmace mají sílu, která dokáže do života vnést pozitivní změnu. 

Afirmace vždy tvořím v přítomném čase a zároveň vycházejí přímo ze srdce. Například: “Jsem krásná.”

Sílu afirmace podpoří mé vnitřní přesvědčení. Afirmaci si během dne můžu opakovat jak často chci a je skvělé, když se postavím před zrcadlo a afirmaci sama sobě říkám do očí a nahlas. 

ALEXANDRA MARTINA BĚHALOVÁ 

Jsem lektorka, která stojí za tímto e-bookem a vím, jak důležité je předávat ty správné informace a jak těžké je se k nim dostat, a proto se pro Tebe neustále vzdělávám a sbírám nové zkušenosti.

Vystudovala jsem Foundations of Aromatherapy a Clinical Aromatherapy Certification Course: Aromatic Scholars  na New York Institute of Aromatic Studies, a tím jsem se stala certifikovanou aromaterapeutkou na úrovni NAHA (úroveň 2) s více než 400 hodinami studia aromaterapie. 

Dále jsem vystudovala Botanical Body Products Programme  v rozsahu 150 hodin studia aromaterapie. Tento program mě naučil formulovat receptury, obměňovat je a pracovat s přírodními ingrediencemi beze strachu a s radostí. Přesně toto chci předat i Tobě.

UKÁZKA Z KNIHY 

CO JE OBSAHEM E-BOOKU 

Uvnitř nalezneš 10 témat. Ke každému tématu jsem přiřadila afirmaci, praktické informace, mantru a recept.

Výživa a pleť

Esenciální oleje 

Rostlinné oleje

Čištění pleti 

Pleťový krém 

Péče o dutinu ústní

Koupelová péče

Parfémy

Přírodní masky

Péče o vlasy

Práce s mantrami je podobná jako práce s afirmacemi, je totiž založená na síle opakování a přeprogramovávání mysli. Velmi ráda je používám při meditacích a v situacích, kdy můžu na chvíli zavřít oči a pohroužit se do svého vnitřního světa.