KURZ: Udržitelná domácnost

Kreativní workshop naplněný informacemi a zkušenostmi, jak žít bez odpadů. Ano, ač se to zdá nedosažitelné, dá se z běžného života eliminovat většina odpadů a obalů.

A proč to vlastně dělat?

No protože recyklace není řešením všech ekologických problémů, materiály mnohdy recyklovat vůbec nejdou a ty, které jdou, nelze recyklovat na věc stejnou, ale většinou věc podřadnou – tzv. “downcycling”. Efektivnějším řešením jak zabránit ekologickým hrozbám je tedy odpady vůbec neprodukovat. To mnohdy znamená nalézat si své vlastní cestičky, hledat, ptát se a občas se pomýlit. Proto jsme se rozhodly s lidmi sdílet osvědčené a ozkoušené recepty a návody, jak na pohodový život bez odpadů.

Také rády sdílíme radost a lehkost, se kterou to všechno lze dělat. Tento workshop poskytuje náhled do fungování udržitelné domácnosti.

Také si povíme něco o tom, jak udržitelně nakupovat a zásobovat domácnost potravinami a kde vlastně nakupovat.
Vysvětlíme si pojem udržitelnost jako takový a zjistíme, jak ji aplikovat do vlastního života.

LEKTORKA

Alex

ALEX

Alex, Sašenka a Sušenka, tak to jsem Já.
Ujíždím si na józe, jídle a cestování. Existuji, dýchám, tančím. Stačí mi málo, miluju minimalismus. Nehromadím věci, hromadím zážitky. Pozornost obracím k planetě Zemi a uctívám ji každým svým činem.

alex@tinylife.cz

ST 18.9.2019

18:15 – 20:30

Centrum přírodní kosmetiky

Bořivojova 12, Olomouc

500 Kč

Důležité kontakty

Alex
alex@tinylife.cz

Reza
reza@tinylife.cz

Časté dotazy

Potřebuji fyzicky vstupenku na kurz?

Ne nepotřebuješ 🙂 stačí když ti od nás přijde potvrzení o zaplacení kurzu.

Jaké jsou storno podmínky?

Pokud se na zvolený kurz nemůžeš dostavit a řádně se včas neomluvíš(t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa kurzu. Své místo však můžeš převést na jinou osobou.

Jak se u nás platí?

Zatím nám vše můžeš posílat na bankovní účet, který najdeš na stránce KONTAKT.

V kolik mám přijít?

Pokud nám chceš pomoci s přípravou kurzu, můžeš přijít i hodinu před začátkem 🙂 ovšem běžně lidé přichází 5 – 10 minut před startem.

VÁNOCE? NAROZENINY? DÁREČKY?

Protože samy milujeme dostávat darem možnost posouvat se dál – i Tobě bychom chtěly dát možnost dát dárkem náš s láskou stvořený kurz. Požádej nás o poukaz pro Tvou milovanou bohyni.

*Tlačítko Tě navede do eshopu přímo na produktovou stránku kurzu. Kurz si objednej a do poznámky k objednávce, prosím napiš komu chceš poukaz darovat a jakou formou chceš abychom ti poukaz poslaly (pošta, email).