KURZ: Magické ekopraní

Víte, jaké máte možnosti ekologického praní? Šetrné praní má vliv na zdraví a pokožku,na prádlo a především na Planetu Zemi.
Řekněte NE chemickým koktejlům, které ohrožují zdraví a znečišťují pitnou vodu, a tím narušují přírodní koloběh života nás i zvířat. Přijďte se naučit, jak prát šetrně, jak pečovat o svou pračku a jak přistupovat ke svému prádlu.

Přičichnete k soběstačnosti a udržitelnosti. Zjistěte, co se stane, když se vydáte vlastní cestou.

Pro zajímavost:
Jedno konvenční praní v průměru vyjde na 6-8 Kč, zvýší možnost výskytu ekzému, alergií a přecitlivělé kůže. Celý proces konvenčního praní je zakončen vypuštěním chemikálií do vody, která sice projde čistícím procesem, ale na některé chemikálie je čistička krátká, a tak se závadná voda vrací zase k nám.
Jedno ekologické prací v průměru vyjde na 0,6 – 2 Kč, všechny složky prášku jsou kompostovatelné, což znamená, že je příroda dokáže přijmout a přeměnit na výživnou půdu.
Co se týče zdraví, přírodní složky až na některé esenciální oleje (používají se v praní jako parfemace) jsou hypoalergení a šetrné k pokožce.

Co si odnesete domů?

– vzorečky různých pracích prášků a pracích možností
– utříděné znalosti tematiky

Tematice se věnujeme již několik let a máme ozkoušenou pěknou řádku produktů vlastních i kupovaných a můžeme Vám tedy poradit, co Vám bude sedět a co ne. A také poradit to, co bude nejlepší pro Vaši pračku 🙂

LEKTORKA

Alex

ALEX

Alex, Sašenka a Sušenka, tak to jsem Já.
Ujíždím si na józe, jídle a cestování. Existuji, dýchám, tančím. Stačí mi málo, miluju minimalismus. Nehromadím věci, hromadím zážitky. Pozornost obracím k planetě Zemi a uctívám ji každým svým činem.

alex@tinylife.cz

ST 9.10.2019 18:15 - 20:45

Centrum přírodní kosmetiky,

Bořivojova 12, Olomouc

500 Kč

Důležité kontakty

Alex
alex@tinylife.cz

Reza
reza@tinylife.cz 

 

Časté dotazy

Potřebuji fyzicky vstupenku na kurz?

Ne nepotřebuješ 🙂 stačí když ti od nás přijde potvrzení o zaplacení kurzu.

Jaké jsou storno podmínky?

Pokud se na zvolený kurz nemůžeš dostavit a řádně se včas neomluvíš(t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa kurzu. Své místo však můžeš převést na jinou osobou.

Jak se u nás platí?

Zatím nám vše můžeš posílat na bankovní účet, který najdeš na stránce KONTAKT.

V kolik mám přijít?

Pokud nám chceš pomoci s přípravou kurzu, můžeš přijít i hodinu před začátkem 🙂 ovšem běžně lidé přichází 5 – 10 minut před startem.

VÁNOCE? NAROZENINY? PRO RADOST?

Protože samy milujeme dostávat darem možnost posouvat se dál – i Tobě bychom chtěly dát možnost dát dárkem náš s láskou stvořený kurz. Požádej nás o poukaz pro Tvou milovanou bohyni.

*Tlačítko Tě navede do eshopu přímo na produktovou stránku kurzu. Kurz si objednej a do poznámky k objednávce, prosím napiš komu chceš poukaz darovat a jakou formou chceš abychom ti poukaz poslaly (pošta, email).