očista vykuřováním

Společně odpovíme na otázky:

• Jak čistit?
Vybavení, techniky, frekvence atd. Na co určitě nezapomenout!

• Čím k očistě vykuřovat?
Jednotlivé druhy vykuřovadel vhodná k tomuto účelu v historii i dnes. Vybrala jsem pro vás přibližně 15 nejúčinnějších druhů.

• Léčivé vykuřování
Projdeme také domácí vykuřovací lékárničku, tedy vykuřovadla pomocná na běžná onemocnění a jakým způsobem je efektivně použít pro sebe a své blízké.

Tady si vše i prakticky vyzkoušíme včetně vykuřování reflexních zón na chodidlech, přikládání obkladů a očisty účastníků kurzu… 😊

3 hodiny budeme věnovat jen a jen využití vykuřovadel pro čištění jak prostorů (soukromých, veřejných, terapeutických apod.), tak člověka (fyzického těla a jeho energetických forem).

Kurz vytvořený doslova na objednávku účastníků mých workshopů. Očista vyžaduje čas i energii. A tak se na ni v rámci programu málokdy dostalo pořádně. Ale řeč o ní je vždycky a zajímá téměř všechny, kdo k vykuřování přičichnou.

Děkuji za váš zájem a těším se!

LEKTORKA

KATKA POLÍVKOVÁ

Ráda inspiruji druhé k objevování světa vůní a sebe-léčení… Při voňavých masážích, na praktických workshopech vykuřování a aromaterapie nebo při hledání správné kombinace v harmonizační aroma směsi na míru.

ÚT 23.10.2018

Centrum přírodní kosmetiky Bořivojova 12, 779 00 Olomouc

600 Kč

Místo konání

Olomouc

Důležité kontakty

Katka Polívková

Kontakt

Časté dotazy

Potřebuji fyzicky vstupenku na kurz?

Ne nepotřebuješ 🙂 stačí když ti od nás přijde potvrzení o zaplacení kurzu.

Jaké jsou storno podmínky?

Pokud se na zvolený kurz nemůžeš dostavit a řádně se včas neomluvíš(t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa kurzu. Své místo však můžeš převést na jinou osobou.

Jak se u nás platí?

Zatím nám vše můžeš posílat na bankovní účet, který najdeš na stránce KONTAKT.

V kolik mám přijít?

Pokud nám chceš pomoci s přípravou kurzu, můžeš přijít i hodinu před začátkem 🙂 ovšem běžně lidé přichází 5 – 10 minut před startem.