kurz vše o hořčíku

Sama jsem poslední rok pátrala pro svou vlastní potřebu ve všemožných zdrojích po spolehlivých informacích o hořčíku a jeho nutnosti v našem životě. 
 
Začala jsem pozorovat svět kolem sebe a velmi rychle zjistila, že hořčík je velkým nedostatkem a problémem současné doby a začala studovat ještě víc. A taky jsem s nevolí zjistila, že hořčíky dostupné v lékarně mi nepomáhají tak, jak bych si představovala a opravdu jsem si potvrdila, že existují lepší a funkčnější. 
 
Vymyslela jsem svoji vlastní recepturu, která mi velmi vyhovuje dodržuji ve svém životě určitá pravidla a už necítím, že mám nedostatek hořčíku. Teď si přeju všechny tyto informace poslat dál. 
 
Přijďte skoncovat s bolestmi hlavy, křečemi, bolestivou menstruací, svalovým třesem a jinými symptomy spojenými s nedostatkem hořčíku. 
 

Naučíte se vše potřebné o hořčíku

o jeho formách

o jeho vstřebatelnosti 

o jeho potřebnosti v našem životě

o doporučeném dávkování 

o způsobu užívání 

jaké jsou kvalitní zdroje hořčíku

kde hořčík získávat 

 

Co si vyrobíte?

vlastní hořčíkový olej 

 

Co si odnesete?

spoustu důležitých informací 

vlastní spolehlivou recepturu na hořčíkový olej, který už nebudete muset nikdy kupovat 

dožitovní znalost toho, jaké formy hořčíku užívat 

mnoho popsaných stran informacemi 

radost z nových informací 

 

LEKTORKA

Alex

ALEX

Alex, Sašenka a Sušenka, tak to jsem Já.
Ujíždím si na józe, jídle a cestování. Existuji, dýchám, tančím. Stačí mi málo, miluju minimalismus. Nehromadím věci, hromadím zážitky. Pozornost obracím k planetě Zemi a uctívám ji každým svým činem.

alex@tinylife.cz

ÚT 29.10.

18:15 – 20:45

Olomouc

Bořivojova 12, Olomouc

500 Kč

Důležité kontakty

Alex
alex@tinylife.cz

Reza
reza@tinylife.cz

Časté dotazy

Potřebuji fyzicky vstupenku na kurz?

Ne nepotřebuješ 🙂 stačí když ti od nás přijde potvrzení o zaplacení kurzu.

Jaké jsou storno podmínky?

Pokud se na zvolený kurz nemůžeš dostavit a řádně se včas neomluvíš(t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa kurzu. Své místo však můžeš převést na jinou osobou.

Jak se u nás platí?

Zatím nám vše můžeš posílat na bankovní účet, který najdeš na stránce KONTAKT.

V kolik mám přijít?

Pokud nám chceš pomoci s přípravou kurzu, můžeš přijít i hodinu před začátkem 🙂 ovšem běžně lidé přichází 5 – 10 minut před startem.

VÁNOCE? NAROZENINY? DÁREČKY?

Protože samy milujeme dostávat darem možnost posouvat se dál – i Tobě bychom chtěly dát možnost dát dárkem náš s láskou stvořený kurz. Požádej nás o poukaz pro Tvou milovanou bohyni.

*Tlačítko Tě navede do eshopu přímo na produktovou stránku kurzu. Kurz si objednej a do poznámky k objednávce, prosím napiš komu chceš poukaz darovat a jakou formou chceš abychom ti poukaz poslaly (pošta, email).