Lesní Stezkou #15 Sdílecí

Lesní Stezkou #15 Sdílecí

Povídací podcast o tom v jakém stavu jsem, kde se nacházím, jak mi je. Toulání mým životem. Co se zrovna odehrává.  Sdílecí díl bez stanoveného téma. Mám radost, že se Vám můžu takto vypovídat.

Podcasty sama poslouchám už nějaký ten pátek a musím se přiznat, že naprosto zbožňuju podcasty, kde človíček může nahlédnout do duše nějaké bytosti a zjistit, že vlastně z velké části všichni řešíme velice podobné věci v životě, ne-li naprosto stejné. Sama jsem se tedy rozhodla s Vámi sdílet moje současné rozpoložení, protože doufám, že jako mně často podcasty ostatních pomáhají, pevně věřím, že tento pomůže zase Vám. 

Přeju si, abychom obecně spolu mnohem víc sdíleli a říkali si důležité věci. Myslím si, že je velmi důležité své pocity a emoce nenechávat vyhnívat uvnitř nás, ale naopak je pouštět ven a ukazovat je ostatním, abychom se lépe chápali mezi sebou a dokázali udržovat lepší mezilidské vztahy. 

Láska je vlnou srdce, vibrací srdce, tepáním, sdílením všeho, čím jste, hlubokou a naléhavou potřebou jít a být s ostatními lidmi, dělit se s nimi o své bytí, o svou radost, o svou píseň. Je-li však srdce téměř mrtvé, zamrzlé, protože vám ostatní říkali, že máte sami sebe odsuzovat – že jste oškliví, že jste špatní, že je to hřích: „Nedělej to, nebo se proviníš!“

– Osho

„Jsem ohromen tím, jak je sdílení naší slabosti a potíží více záživné než sdílení našich kvalit a úspěchů.“

– Jean Vanier

Krásný a ničím nerušený poslech Lesní Stezkou #15 Sdílecí. 

O ČEM JE TATO EPIZODA:

 

  • povídání o nových kurzích aneb náhody se dějí
  • měsíc plný kretivity a nových věcí
  • co znamená pojem ekologická deprese
  • příběh balkonových bylinek
  • období propršený květen
  • užívání si přítomného okamžiku
  • závěrečná meditace

Pohodlně se usaďte a poslechněte si tuto epizodu podcastu: