recept masážní olej pro vyčerpané maminky

aneb zářivou maminkou hned

 24. 02. 2020 | Alex

Relaxační tělový olej pro mámy, kterým se můžete hýčkat sami nebo kterým Vás může rozmazlovat Váš partner nebo Vaše děti? Tak to je přesně to, pro co jste si dnes přišli na naše stránky. Masážní olej pro vyčerpané maminky je totiž dokonalou péči o ženu, které potřebuje trošku něhy. 

Jsme zastánkyně masáží a velmi si je samy užíváme a moc dobře víme, že maminky jsou články v rodinách, které opravdu pečují o nás o všechny a samy potřebují také opečovat a velmi hezky vyladit a dodat spoustu energie. Takže není na co čekat – pojďme během několika minut vytvořit skvělý masážní olej, který opravdu pomůže a posílí. 

Samozřejmostí k tomuto oleji je také péče o maminku – v ideálním stavu se partner postaví do role opečovávacího a hýčkacího elementu a vytvoří mamince svého miminka bezpečný prostor pro relax v podobě přítmí, tepla, příjemných látek a něžných doteků. Pokud maminka nemá k dispozici partnera, doporučuji uspořádat s dalšími kamarádkami hýčkací odpoledne, kde se můžou ženy masírovat navzájem a dodat si příjemnou a laskavou péči o sebe. 

Recept Masážní olej pro vyčerpané maminky:

10 ml mandlového oleje

10 ml měsíčkového macerátu

10 ml jojobového oleje

10 kapek Kadidla indického (Boswellia carteri)

5 kapek Růže Otto (Rosa x damascena)

3 kapky Santalového dřeva (Santalum sp.)

Jednoduchá tvorba a multifunkční provedení – lze používat jako masážní olej, olej do vany nebo pleťový olej. Tato receptura je skvělým dárkem pro všechny maminky ke dni Matek a nebo prostě jen tak, když cítíme, že chceme maminky obdarovat. A to třeba i ty, které už “Vás děti” mají odrostlé. A ještě lepší dárek je dát tento masážní olej pro vyčerpané maminky přímo s masáží. Opečujte si ty svoje maminky pořádně! 

Další možný pečující dárek, který maminky jistojistě ocení je masážní lotion bar

Maminky si opravdu zaslouží naši péči a radost, takže pokud můžete, vytvořte svým maminkám dárek a darujte jim ho i s masáží, uvidíte, že si budou rochnit blahem a budou naprosto šťastné, že jste si na ně vzpomněli a že jste jim darovali svůj čas a svoji lásku. Někdy opravdu stačí velmi málo. A tento olej je mnohem víc než to. 

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU